Gerų atostogų!


Kvietimas į paskutinį skambutį

Kviečiame dalyvauti Paskutinio skambučio šventėje, kuri vyks gegužės 28 d. (ketvirtadienį) 12.00 val. gimnazijos renginių salėje.

 

 

 

Pirmoji pirmokų


ekskursija

 

 

Saulėtą šeštadienio rytą pirmokai išsiruošė į savo pirmąją ekskursiją. Visi susirinko nusiteikę kuo puikiausiai ir pasuko link Kauno. Pirmasis sustojimas- Kauno zoologijos muziejus. Visi atidžiai apžiūrinėjo eksponatus, vis klausdami ar gyvūnai, paukščiai tikri. Iš muziejaus geltonasis autobusiukas pasuko link Kauno pilies. Pirmokai ją apėjo, apžiūrėjo, pačiupinėjo. O savo trykštančią energiją išliejo vaikų aikštelėje. Paišdykavę jaunieji turistai patraukė į MEGĄ. Ten galėjo leisti pasireikšti savo fantazijai  - apsilankė vaikų vaizduotės aikštelėje. Laukė ir dar viena pramoga. Pirmokai žiūrėjo kino filmą "Pirmasis skrydis". O pasmaližiavę skaniais ledais patraukė Lukšių pusėn. Grįžo pilni įspūdžių ir geros nuotaikos. Ekskursijos akimirkos čia

 


DĖMESIO!


Gegužės 16 d. vykstame į ekskursiją, į Kauną. Numatome aplankyti Kauno zoologijos muziejų, Kauno pilį, „Megoje“ įsikūrusią vaikų vaizduotės aikštelę. Ekskursiją užbaigsime kino teatre. Žiūrėsime filmą „Didysis skrydis“.

Išvykstame 10 val. Numatome grįžti  apie 17 val. (Esant blogam orui – grįžimo laikas gali keistis). Įdėkite pavalgyti, atsigerti (išskyrus traškučius, gazuotus gėrimus). Jei Jūsų vaiką keliaujant pykina – prašau mane informuoti iš anksto.

                                                                                     Mokytoja DaivaMielos Mamytės


Te niekad neapleis energija sparnuota,

Ir akys šilumą jaunatvišką teskleis

Širdis tikėjimo žiedais apvainikuota,

Te niekad pavargti Jums neleis...


 

Abėcėlės šventė

 

 

Trečiadienį pirmokai visus pradinių klasių mokinius, jų mokytojas ir savo tėvelius pakvietė į Abėcėlės šventę. Jos metu jauniausieji gimnazijos ugdytiniai norėjo pasidžiaugti, kad jau išmoko visas raideles. Scenoje pirmokai deklamavo, šoko, dainavo, minė mįsles. Kadangi pirmokai įrodė, kad pažįsta visas lietuvių kalbos raides, ketvirtokai jiems įteikė "Pirmaklasių pažymėjimus".Tada pirmokai kvietė mamytes ir tėvelius į klasę, kur laukė staigmenos mamytėms (dovanėlės ir tortas). Šventė baigėsi, bet jos akimirkas galite pamatyti čia

 
KVIETIMAS


 

Pirmokai kviečia į Abėcėlės šventę, kuri


vyks balandžio 29 d. 11 val.

 

 

 

 

 

 

Žvilgtelkit, kaip pirmokai margučius rideno

 

čia

 


Po atostogų grįžtame balandžio 10 d.


(penktadienį)Kiekvienas pavasaris mums


Dovanoja atgaivą ir džiaugsmą,


Šv. Velykų ryto nuojautą.


Tegul bundanti žemė gaudžia


Prisikėlimo varpais, nešdama Jums


Gerumo, vilties ir atpirkimo džiaugsmą.
Pavasariškai šiltų


atostogų!


 

Raiškiojo skaitymo konkurso nugalėtojos:

 

1 vieta - Evita Lažauninkaitė

2 vieta - Gabija Potockaitė

3 vieta - Gabrielė Kavaliauskaitė ir Vakarė Kerevičiūtė

 

Už stropiai ir tvarkingai prižiūrimus vadovėlius apdovanoti:

 

Deividas Kikis

Matas Stanaitis

Adrijus Lekavičius

Gabrielė Kavaliauskaitė

Akvilė Vosyliūtė

Ugnė Jomantaitė

Evita Lažauninkaitė

Ernesta Gudaitytė

Vakarė Kerevičiūtė

Viltė Dulaitytė

 


KVIETIMAS Į PIRMŪNO ŠVENTĘ


2015 m. kovo 20 d. 15 val. gimnazijos renginių salėje vyks pradinių klasių PIRMŪNO šventė. Pirmūnus ir jų tėvelius kviečiame dalyvauti.Šviesoforas


 

Praeitą savaitę pradinių klasių mokiniai dalyvavo saugaus eismo savaitėje. Pradinukai kartojo kelių eismo taisykles, kelio ženklus, sprendė kryžiažodžius, piešė "Savo draugą šviesoforą". Puikiai sekėsi Ugnei, Miglei, Gabrielei, Evitai, Akvilei, Viltei, Vakarei, Matui, Lukai, Deividui, Rokui, Mantui. O penktadienį vyko "Šviesoforo" konkursas. Jame pirmokams atstovavo Evita ir Gabrielė. Joms teko pabuvoti ir savo žinias parodyti "Kelių eismo ženklų", "Maketų", "Viktorinos" stotelėse, net parodyti tikroje gatvėje, kaip moka pereiti pėsčiųjų perėją. Abiems mergaitėms sekėsi puikiai, bet geriau pasirodė ir į komandą, kuri vyks Lukšių gimnaziją atstovauti į Šakius, pateko Evita. Sveikiname :) "Šviesoforo" akimirkosDėmesio!

Kovo 13 d. su pirmokais ruošiamės vykti į kino teatrą Šakiuose, į filmą "Bitė Maja". Kaina - 1 euras.

Pinigėlius atnešti iki kovo 10 d.

 


Gerb. Tėveliai,

 

Vasario 25 d. 17 val. vyks gimnazijos mokinių tėvų susirinkimas.

 

Darbotvarkėje:
17.00-17.30 - gimnazijos veiklų, ugdymo(si) galimybių ir mokinių pasiekimų apžvalga;
17.30-18.15 - pokalbis - paskaita ,,Seksualinės prievartos prevencijos pagrindai mokyklos bendruomenei -mokiniams ir suaugusiems";
18.15 - pusvalandis su klasės vadovu.Po trumpų atostogų grįžtame vasario 19 d.II pusmečio pamokų tvarkaraštis čia


FOTOSESIJA

 

Gerb. Tėveliai, 

 

Pirmadienį, vasario 9 d., vyks visos klasės ir aukštesniuoju lygiu besimokančių mokinių fotosesija. Papuoškite savo pirmoką (-ę).

 

 

Moksliukų diena

 

Praeita savaitė pradinukams buvo nelengva. Reikėjo parodyti visus geriausius savo gebėjimus. Juk vyko moksliukų savaitė. O čia reikėjo ir dailyraštį, ir diktantą rašyti, ir matematikos užduotis atlikti, ir net iš geometrinių figūrų kruopščiai sukurti darbelį. Nelengva. Bet daug pradinukų pasirodė verti moksliukų vardo. Džiaugiamės ir sveikiname pirmokus Viltę, Ugnę, Vakarę, Akvilę, Evitą, Mantvydą, Matą, Deividą ir Nojų.

 


Po atostogų grįžtame sausio 12 d.


 

 

Linksmų Šv. Kalėdų ir

 

 

laimingų artėjančių


 

Naujųjų metų!

 

 

Kalėdos, Kalėdos jau eina pas mus

 

Pirmokams penktadienis buvo viena iš nuostabiausių dienų. Ryte pirmokai rinkosi puikios nuotaikos. Visi kartu dengė šventinį stalą, vaišinosi tortu, žaidė, šoko ir visaip linksminosi, kol... atėjo laikas vykti į kalėdinį spektaklį Šakiuose "Pelenės istorija". Pirmokai spektaklį įvertino, kaip fantastišką reginį. Jame matė ir pasaką, ir cirko numerius, ir dainas, ir šokius, ir savo klasės draugę Evitą. Kai kurie prasitarė, kad net apsiverkė, taip gražu buvo. Grįžusių pirmokų laukė staigmena - į klasę užsuko pats Kalėdų senelis su maišu dovanų. Vaikai padainavo jam dainelę, o po to gavo kiekvienas atsisėsti seneliui ant kelių ir padeklamuoti po eilėraštuką. Žinoma, už tai gavo po dovanėlę. Išleidę Kalėdų senelį ir patyrę džiugių įspūdžių, pirmokai skirstėsi namo. Pasigėrėkit šventinės dienos akimirkomis

 

 

Šventės

"Kalėdos, Kalėdos jau eina pas mus" programa:

 

Gruodžio 19 d.:

8.00 - renkamės į klasę, vyksta "žiburėlis" (vaikučiai atsineša vaišių).

10.30 - išvykstame į Kalėdinį spektaklį "Pelenės istorija".

13.30 - keliaujame namo (mokiniai, vykstantys Gerdžiūnų kryptimi išvyksta anksčiau (12.45), nebent tėveliai pasiima individualiai.

 Visi pirmokai ir mokytoja dėkoja Tautvydo


tėveliams už padovanotą žaliaskarę eglutę.


Akcija!


Dovanok lietuvių autorių knygas Lukšių Vinco Grybo gimnazijos bibliotekai.

Kviečiame mokytojus, mokinius, tėvelius dalyvauti Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės paskelbtoje akcijoje „Knygų Kalėdos“.


Kaip tai padaryti?


1.    Galite atnešti naują knygą iš savo namų bibliotekos.

2.  Galite nupirkti knygą ir padovanoti.


Skaitykime, dovanokime, dalinkimės!


Akcija vyksta iki gruodžio 8 d.


 

 

Gerb. Tėveliai,

 

Kviečiame Jus lapkričio 27 d. 12 val. į pirmokų padėkos koncertą – susirinkimą. Labai lauksime.

 

Pirmokai ir mokytoja Daiva

 

Mokyklos gimtadieniui nuaidėjus

 

Penktadienį visi mokiniai ir mokytojai šventė mokyklos 175-ąjį gimtadienį. Pirmiausiai pradinukus istorijos mokytoja I. Liubinienė supažindino su mokyklos istorija, vyko viktorina. Tada pirmokai geltonuoju autobusu išskubėjo į neseniai lankytą vaikų daželį „Ąžuoliukas“, kur jų laukė mažieji darželinukai su savo auklėtojomis, tėveliais. Pirmokai sveikino savo mažuosius draugus su darželio 50-uoju gimtadieniu. Grįžę dalyvavo šiltame, nuotaikingame koncerte „Gimtadienio dovana gimnazijai“. Po koncerto pradinukai nešė į parodą savo piešinius „Mano svajonių mokykla“ bei padėkos angelus gimnazijos darbuotojams, mokytojams. Šventę užbaigė klasės žiburėlyje. Mokyklos gimtadienis buvo spalvingas, linksmas, su tikru gimtadienio tortu.

Keletas gimtadienio akimirkų.

LAPKRIČIO 21 DIENĄ LUKŠIŲ VINCO GRYBO GIMNAZIJA ŠVENČIA SAVO 175-ĄJĮ GIMTADIENĮ

Programa:

  • Gimnazijos istorijos pamoka renginių salėje
  • Sveikiname darželinukus
  • Mokinių koncertas „Gimtadienio dovana gimnazijai"
  • Kūrybinė pamoka klasėse
  • Klasių žiburėliai „Gimtadienis širdelėse..."

PADĖKA

 

Visi pirmokai ir jų mokytoja džiaugiasi tėvelių dovana - naujai suremontuota klase. Visiems Tėveliams sakome nuoširdų AČIŪ! Dėkojame Ugnės tėveliui Kęstučiui Jomantui už savo lėšomis pagamintą spintą ir rūbų kabyklą.

AČIŪ!

 

Sporto diena

 

 

Prieš rudens atostogas pradinukai dalyvauja sporto - sveikatingumo savaitėje. Jie rytais mankštinasi, kalbasi apie sveiką gyvenseną, piešia sporto tema ir dalyvauja kitose su ta tema susijusiose veiklose.

Bet šiandien buvo pati smagiausia diena - sporto diena. Be pamokų! Pradinukai dalyvavo estafetėse, žaidimuose, 2-4 kl. žaidė kvadratą. Kaip visada visur nugalėjo draugystė. Po apdovanojimų visų klasėse laukė sveikuoliškos vaišės. Po vaišių pradinukai jau pradėjo laukti kitos sporto dienos :)

Sporto dienos akimirkos

 

 

Sporto diena


Trečiadienį, spalio 22 d., pradinių klasių mokiniams skelbiama sporto diena. Į gimnaziją renkamės 8 val., turėti sportinę aprangą. Po šventės klasėje mėgausimės sveikuoliškomis vaišėmis - įdėkite lauknešėlį (tik ne per daug). Pamokos nevyks. Mokiniai grįš įprastu lauku t.y. po 5 pamokų.

Tėvų susirinkimas

 

Gerb. Tėveliai,
 
Š.m. spalio 6 d. 16.00 val. vyks klasės tėvų susirinkimas "Pirmoko adaptacija gimnazijoje".
                       17.30 val. gimnazijos aktų salėje vyks mokinių tėvų susirinkimas, kuriame dalyvaus švietimo žurnalistė, ryšių su visuomene specialistė, Klaipėdos universiteto tęstinių studijų instituto lektorė Lidija Laurinčiukienė. Pokalbio tema - ,,Kaip praturtinti vaiko asmenybės banką".
Kviečiame nepraleisti progos išgirsti profesionalų, kvalifikuotą, įtikinantį žodį apie tai, kas svarbu kiekvienam, auginančiam ir auklėjančiam šiuolaikinį vaiką.
                                                                                               Mokytoja Daiva

 

Užsukite pas "Moliūgą ir jo draugus"

 

Dėkoju pirmokų mamytėms ir tėveliams, padėjusiems savo vaikučiams sudalyvauti rudens gėrybių parodoje "Moliūgas ir jo draugai".

Užsukite pasidžiaugti čia

 

Kvietimas

 

 

Kviečiame visus pradinukus dalyvauti rudens gėrybių parodoje „Moliūgas ir jo draugai“.

Darbelius atsinešame spalio 1 d. 

 

Jau yra pamokų tvarkaraštis. Žiūrim čia

Pirmokai pirmą kartą dalyvavo gimnazijos minėtoje Tautos vienybės dienos akcijoje "Dainuojame ir šokame visi kartu".

 

Akcijos akimirkos

 

 

Dėmesio! Informacija Tėveliams!

 

 

Reikalingos pirmokų gimimo liudijimų kopijos. Pristatykite iki rugsėjo 15 d. 

Mokytoja

 

SDG dovanos

 

Daug dovanų pirmokai gavo Rugsėjo 1-osios šventėje. Bet jos nesibaigė ir kitą dieną. Mažuosius mokinukus aplankė UAB „SDG“ Šakių poskyrio vadovė Reda Mykolaitytė. Ši bendrovė jau kelinti metai vykdo akciją  „Apsaugokime mūsų ateitį“. Vadovė  visiems dovanojo atšvaitus ir spalvinimo knygeles. 

 

Susipažinkime. Mes - pirmokai!

 

Rodos, nieko neįvyko,
O įvyko šitiek daug,
Tu nuo šio saulėto ryto
Jau pirmokas, bręsk ir auk.
Knygos, skaičiai ir raidelės
Tavęs laukia ant suolų.
Mokslo duonos paragavęs
Tapki dideliu žmogum.

 

Su mokslo metų pradžia, mieli pirmokai!

 

 

Rugsėjo 1 –osios šventės programa

 

10.30 val.  Šv. Mišios Lukšių Šv. Juozapo bažnyčioje

11.25 val. pirmokai renkasi klasėje

11.45 val. šventė „Kodėlčiukų mokykla“ Lukšių kultūros centre

13.00 val. pirmoji pamoka klasėje